Sada třech truhlíků na květiny
měděný plech, hranolový tvar, obdélný truhlík s vydutou přední stranou, plastický geometrický dekor, plechové vložky, Čechy, 10. - 20. léta 20. století, 13,5 x 15 x 15 cm, 13,5 x 41 x 20 cm, novodobě čistěno, poškozené plechové vložky (Zí)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 5.500,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |